Menu

احتمالاً کیا اسپورتیج جدید در ماه ژوئن معرفی خواهد شد

احتمالاً کیا اسپورتیج جدید در ماه ژوئن معرفی خواهد شد
تک فارس

در حالی که شایعات قبلی مبنی بر معرفی خودروی جدید کیا اسپورتیج در ماه آپریل (فروردین) در حد شایعه باقی ماند، گزارشی جدید به رونمایی از این خودرو در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

براساس گزارش TheKoreanCarBlog، این خودروی کراس‌اور جدید در اواخر ماه ژوئن به مرحله‌ی تولید می‌رسد. همچنین گفته می‌شود که در اوایل ماه ژوئن، تصاویر و اطلاعات رسمی این خودرو منتشر شده و پیش‌فروش آن در کشور کره‌جنوبی نیز آغاز خواهد شد.

منابع مرتبط:

  • رندرهای غیر رسمی جدیدی از نسل بعدی کیا اسپورتیج منتشر شد
  • کیا تصاویری از خودروی برقی EV6 را به نمایش گذاشت

کیا تصاویری از خودروی برقی EV6 را به نمایش گذاشت

احتمالاً کیا اسپورتیج جدید در ماه ژوئن معرفی خواهد شد

هنوز این اطلاعات توسط شرکت سازنده تایید نشده و از این رو نمی‌توان به صحت این موضوع اطمینان کرد. تا به حال، چندین تصویر غیر رسمی از خودروی اسپورتیج جدید منتشر شده و براساس آن، این خودرو در دو رنگ سفید و سیاه عرضه خواهد شد. انتظار می‌رود که این خودرو طراحی متفاوتی داشته و از لوگوی جدید شرکت کیا استفاده کند.

هنوز جزئیات بیشتری از این خودرو در دسترس نیست اما شاید با بررسی ظاهر خودروی هیوندای توسان بتوان تا حدودی از طراحی کیا اسپورتیج جدید آگاه شد. گفته می‌شود که این دو خودرو از نظر ظاهری شباهت‌هایی با یکدیگر دارند. انتظار می‌رود که این خودرو از پیشرانه‌ی دیزلی، برقی و بنزینی پشتیبانی کرده و در بیشتر کشورها عرضه شود.

منبع: Motor1