Menu

شرایط فروش متنوع وانت کارا در دو تیپ ویژه شهریورماه 1400 اعلام شد

شرایط فروش متنوع وانت کارا در دو تیپ ویژه شهریورماه 1400 اعلام شد
چرخان

روز گذشته بود که شرکت بهمن موتور انواع شرایط فروش نقدی، نقدی-اعتباری و پیش فروش عادی وانت کارا را در دو نسخه تک و دو کابین اعلام کرد. این سه… ادامه مطلب ...

روز گذشته بود که شرکت بهمن موتور انواع شرایط فروش نقدی، نقدی-اعتباری و پیش فروش عادی وانت کارا را در دو نسخه تک و دو کابین اعلام کرد. این سه طرح فروش که از ساعت 9 صبح روز چهاشنبه هفدهم شهریورماه 1400 آغاز شده است، مشتریان می‌توانند به مدت ده روز برای ثبت نام این خودرو اقدام کنند. البته بدلیل استقبال بالا، امکان زودتر تمام شدن این شرایط فروش ها وجود دارد.

فروش نقدی

در طرح فروش نقدی، شرکت بهمن موتور قیمت وانت کارا تک کابین را حدود 251 میلیون تومان و قیمت وانت کارا دوکابین را نیز حدود 269 میلیون تومان اعلام کرده است. موعد تحویل نیز هفته سوم آبان ماه 1400 ذکر شده و مشتریان می‌توانند از بین رنگ‌های سفید، نقره‌ای و نقرابی، یکی را برای بدنه خودرو انتخاب نمایند. ثبت‌نام در این طرح صرفا اینترنتی بوده و امکان صلح (فروش) به غیر امکان‌پذیر نیست.

تصویر شرایط فروش نقدی وانت کارا تک و دو کابین

فروش نقدی-اعتباری

اما پس از شرایط فروش نقدی، شرکت بهمن موتور شرایط فروش نقدی-اعتباری وانت کارا را نیز اعلام کرده است. باتوجه به فروش نقدی-اعتباری این دو وانت، قیمت خودروها قطعی بوده و امکان افزایش وجود ندارد. لازم به ذکر است که شرایط پرداخت تنها به صورت 12 ماهه بوده که به همین دلیل،شرکت مذکور نرخ سود تسهیلات را 18 درصد اعلام کرده است. در این نوع فروش، واگذاری کارا تک و دو کابین تنها به صورت اینترنتی امکان پذیر هست. موعد تحویل هفته سوم آبان ماه 1400 اعلام شده و مشتریان می‌توانند از بین رنگ‌های سفید، نقره‌ای و نقرابی، یکی را برای بدنه خودرو انتخاب نمایند.

تصاویر شرایط فروش نقدی-اعتباری کارا تک و دوکابین

شرایط فروش متنوع وانت کارا در دو تیپ ویژه شهریورماه 1400 اعلام شد

شرایط پیش فروش عادی

اما به جز دو طرح فروش فوق، بهمن موتور شرایط پیش فروش این وانت ها را نیز اعلام کرده است. در این طرح، قیمت خودروها غیرقطعی بوده و برای نسخه تک کابین، پیش پرداخت 125 میلیون و 500 هزار تومانی و برای نسخه دو کابین، پیش پرداخت 134 میلیون و 500 هزار تومان در نظر گرفته شده است. سود مشارکت 16 درصد بوده و سود انصراف که به صورت سالانه محاسبه خواهد شد، 13 درصد اعلام گردیده است. موعد تحویل هردو وانت کارا تک و دو کابین، هفته چهارم دیماه 1400 بوده و مدل سال خودرو هم 1400 می‌باشد.

تصویر شرایط پیش فروش عادی

شرایط فروش متنوع وانت کارا در دو تیپ ویژه شهریورماه 1400 اعلام شد

در طرح مذکور، وانت کاراها به سیستم تهویه مطبوع، ایربگ های ایمنی سرنشین و راننده و سیستم رادیو پخش مجهز می‌باشند. ضمن اینکه طراحی صندلی و سقف کاذب و افزوده شدن قفل مرکزی از دیگر تغییرات این خودروها محسوب می‌شود.