Menu

شرایط فروش و قیمت رسمی KMC J7 کرمان موتور اعلام شد

شرایط فروش و قیمت رسمی KMC J7 کرمان موتور اعلام شد
چرخان

قیمت دان KMC J7 که چندی پیش رسما توسط کرمان موتور و در نمایش جذابی رونمایی شد، بالاخره مشخص شد. قیمت مصوب کرمان موتور برای سدان KMC K7 یک… ادامه مطلب ...

قیمت دان KMC J7 که چندی پیش رسما توسط کرمان موتور و در نمایش جذابی رونمایی شد، بالاخره مشخص شد.

قیمت مصوب کرمان موتور برای سدان KMC K7 یک میلیارد و ۲۶۵ میلیون تومان اعلام شده است. البته برای افرادی که این خودرو را به صورت نقدی خریداری کنند، این محصول با تخفیف ۶۵ میلیون تومانی، یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان لحاظ خواهد شد. کرمان موتور همچنین امکان خرید این محصول را با شرایط قسطی ۱۸ و ۳۰ ماه هم فراهم کرده است. این طرح از مورخ ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ آغاز و تا زمان تکمیل ظرفیت، ادامه خواهد داشت.

از امکانات مهم کی ام سی J7 در بازار ایران، می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 

در معرفی KMC J7، شاهد نصب موتور 1.5 لیتری TGDI هستیم. موتوری که در اصل با اتصال به گیربکس 6 سرعته WDCT، توانایی تولید 184 اسب بخار، قدرت و 300 نیوتن متر، گشتاور را داشت. اما همانطور که پیش بینی می‌کردیم، مهندسان کرمان موتور و… برای جلوگیری از برخی ایرادات و آداپته کردن این موتور با آب و هوای ایران و مخصوصا بنزین بی‌کیفیت کشورمان، خروجی این موتور را به 172 اسب بخار، قدرت و 280 نیوتن متر، گشتاور محدود کرده اند. پس قاعدتا می‌توان نتیجه گرفت که این خودرو در بازار ایران توانایی ثبت شتاب صفر تا صد زیر هشت ثانیه‌ای را نخواهد داشت.