Menu

جدیدترین شرایط پیش فروش انواع محصولات ایران‌خودرو ویژه 16 آذر 98

جدیدترین شرایط پیش فروش انواع محصولات ایران‌خودرو ویژه 16 آذر 98
چرخان

بهم ریختگی بازار خودروهای داخلی و افزایش قیمت شدید محصولات سایپا و ایران‌خودرو باعث شده تا بسیاری از مردم برای خرید و یا پیش خرید محصولات… ادامه مطلب ...

بهم ریختگی بازار خودروهای داخلی و افزایش قیمت شدید محصولات سایپا و ایران‌خودرو باعث شده تا بسیاری از مردم برای خرید و یا پیش خرید محصولات این شرکتها به مشقت فراوانی بیفتند. در همین راستا و برای چندمین بار طی ماه جاری گروه ایران‌خودرو طرح جدیدی را برای پیش فروش محصولاتش ارائه کرد که جزئیات آن را در ادامه می‌خوانید.

به گزارش خبرتیوب، گروه خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای از جدیدترین شرایط پیش فروش محصولات خود رونمایی کرد که این طرح فروش از تنوع نسبتا خوبی برخوردار بوده و طیف خوبی از محصولات پرطرفدار این خودروساز را در بر دارد که البته خبری از محصولات گازسوز این شرکت نیست.. مشتریان متقاضی خرید این محصولات می‌توانند با مراجعه به سایت رسمی فروش این شرکت ثبت سفارش نمایند.

گفتنی است که گروه ایران‌خودرو در حالی از این شرایط پیش فروش رونمایی می‌کند که در بحث تحویل بسیاری از خودروهای دچار مشکل بوده و اهالی بازار می‌گویند که تا تعهدات این شرکت به روز نشود، این شرایط فروش‌ها تاثیر آن‌چنانی نخواهند داشت. البته این موضوع توسط مسئولین این خودروساز به طور کلی رد شده است.

گفتنی است که این شرایط پیش فروش از ساعت 11 صبح روز 16 آذر ماه سال جاری در معرض خرید مشتریان قرار خواهد گرفت و با توجه به ظرفیت محدود تعیین شده برای هر کدام از خودروها، بدیهی است که پس از تکمیل ظرفیت ثبت نام، سایت بسته خواهد شد. از نکات مهم و تغییر یافته این طرح پیش فروش ایران‌خودرو افزایش سود مشارکت به 18 درصد است که طی یکسال اخیر به مشتریان ارائه نشده بود و حالا جذابیت نسبی نسبت به سپرده‌های بانکی پیدا کرده است.

جزئیات خودروهای عرضه شده و زمان تحویل آنها

6 نکته برای ثبت سفارش سریع‌تر در سایت ایران‌خودرو

مشتریان متقاضی خرید این محصولات باید توجه نمایند که زمان تحویل این خودروها آبان و آذر 99 موکول شده و بدیهی است که هنگام ثبت سفارش باید توجه ویژه به این موضوع وجود داشته باشد. همچنین تغییراتی در رنگ و نوع خودروها اعمال شده است.

جزئیات مربوط به سود مشارکت و سود انصراف تعلق یافته به خودروها

بدیهی است که خودروهای عرضه شده در این شرایط فروش صرفا با رنگ‌های طرح شده قابل سفارش خواهند بود و همچنین کلیه پیش پرداخت‌ها بایستی از طریق کارت‌های بانکی و درگاه شتاب سایت انجام گیرد.

جدیدترین شرایط پیش فروش انواع محصولات ایران‌خودرو ویژه 16 آذر 98

از دیگر نکات قابل ذکر در مورد پیش فروش های این شرکت می‌توان به مصاحبه وزیر اشاره کرد که گفته بود خودروسازان برای تامین نقدینگی لازم اقدام به پیش فروش محصولاتشان می‌کنند که این موضوع بدین معنی است که این طرح‌های پیش فروش تا پایان سال ادامه خواهد داشت و احتمالا در همین سال شاهد موعد تحویل 1400 نیز خواهیم بود.

این شرایط فروش نقد و اقساط دارای قوانینی است که برای مشاهده جزئیات این قوانین می‌توانید به این لینک مراجعه کرده و طبق جزئیات اعلامی اقدام به ثبت سفارش نمایید.