Menu

جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط محصولات BMW ویژه بهمن 98

جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط محصولات BMW ویژه بهمن 98
چرخان

بازار خودروهای لوکس همانند سایر بازارهای خودروی کشورمان روزهای عجیبی را پشت سر می‌گذارد و در حالی که سهم بزرگی از معاملات بازار به خودروهای… ادامه مطلب ...

بازار خودروهای لوکس همانند سایر بازارهای خودروی کشورمان روزهای عجیبی را پشت سر می‌گذارد و در حالی که سهم بزرگی از معاملات بازار به خودروهای زیر 100 میلیون تومان تعلق دارد، پرشیا خودرو در اطلاعیه‌ای از شرایط فروش نقد و اقساطی رونمایی کرد که طبیعتا برای بسیاری از مردم کشورمان جالب و شاید حسرت برانگیز باشد. در ادامه جزئیات شرایط فروش نقد و اقساط محصولات BMW را مشاهده می‌کنید.

به گزارش خبرتیوب، شرکت پرشیا خودرو متولی برند BMW در کشورمان طی اطلاعیه‌ای از جدیدترین قیمت و شرایط فروش محصولات خود رونمایی کرد که مشتریان متقاضی خرید این محصولات می‌توانند از فردا با مراجعه به نمایندگی‌های این شرکت در سرتاسر کشور اقدام به خرید کرده و سفارش خود را با موعد تحویل فوری دریافت نمایند.

جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط محصولات BMW ویژه بهمن 98

اولین موتورسیکلت برقی بی‌ام‌و چه ویژگی‌هایی دارد؟

هزینه بیمه شخص ثالث یکساله بر عهده پرشیا خودرو بوده و هزینه‌ای از مشتریان دریافت نمی‌شود. البته گفتنی است که در شرایط فروش اعتباری، کلیه هزینه‌های مربوط به بیمه بدنه به صورت الزامی و تضمینی از مشتری دریافت خواهد شد. همچنین سرویس ویژه دوساله پرشیا خودرو برای کلیه خودروهای موجود BMW در این شرایط فروش برقرار است.

گفتنی است که این شرایط فروش محدود بوده و با توجه به تعداد خودروهای قابل ارائه، تا اتمام ظرفیت ادامه خواهد داشت. از نکات جالب این طرح فروش، اقساط 43 تا 65 میلیون تومانی آن است که طی اقساط 12 ماهه از مشتریان دریافت می‌شود.