Menu

فورد جی‌تی ۲۰۲۰ (به همراه مشخصات فنی)

فورد جی‌تی ۲۰۲۰ (به همراه مشخصات فنی)
ایرانی کار

احتمالاً بسیاری از علاقمندان فورد GT نیازی به اعمال تغییر در آن نمی‌بینند ولی مسئولان فورد نظر دیگری داشته‌اند چراکه دو نسخه سفارشی از این خودرو را معرفی کرده‌اند. در ادامه مشخصات این خودرو را ببینیم...

ما پیشتر درباره این خودرو از برند آبی رنگ فورد منتشر  کرده بودیم. این سوپر خودرو گران قیمت در جولای ۲۰۱۹ در نمایشگاه گود وود انگلستان رونمایی شد. این زمانی است که GT یک نسخه محدود به نام Mk II را به وجود آورد که اطلاعات منتشر شده آن حاکی از عملکرد  ۷۰۰ اسب بخار را داشت. اما امروز، خروجی این خودرو پیشرفت های مختلفی را برای نسخه جاده ای برای مدل ۲۰۲۰ ارائه می دهد.

فورد جی‌تی ۲۰۲۰ (به همراه مشخصات فنی)

این نسخه از خودرو با یک پیشرانه ۳.۵ لیتری EcoBoost تویین توربو V6 در نسخه پایه شروع می شود که اکنون به جای ۶۴۷ اسب بخار قدرت قدرتی معادل ۶۶۰ تولید می کند و از یک باند گشتاور گسترده تر نیز برخوردار است. کالیبراسیون موتور اصلاح شده همچنین با روزرسانی های مکانیکی از جمله سیستم خنک کنندگی پیستون‌ها و تقویت کویل های احتراق با انرژی بالاتر به ارمغان می‌آورد.

به عنوان تجهیزات استاندارد ، موتور از طریق یک Akrapovi ممتاز نفس می کشد؟ سیستم اگزوز تیتانیوم که نه پوند سبک تر است. فورد ادعا می کند صدایی بسیار تشدید و غیرقابل تصور از موتور قدرتمند EcoBoost ناشی می شود.

به عنوان تجهیزات استاندارد ، موتور از طریق یک سیستم اگزوز تیتانیومی ممتاز نفس می کشد. این سیستم ۹ پوند سبک تر است. فورد ادعا می کند صدایی بسیار گیرا تر و غیرقابل تصور از موتور قدرتمند EcoBoost ناشی می شود.

در همین حال، راندمان سیستم تعلیق در حالت Track افزایش یافته است تا بیشتر بتواند عملکرد بدن و کنترل بدن را بهبود بخشد. خصوصاً برای چرخش های پر سرعت در حالت اسپرت.

فورد جی‌تی ۲۰۲۰ (به همراه مشخصات فنی)

سرانجام ، فورد به مشتریانی خود خودرو اییبا رنگ نارنجی و آبی که توسط رنگ مشکی تقسیم شده است و یادآور خودرو بیاد ماندنی  GT40 برنده مسابقه های لمانس  ۱۹۶۸- ۱۹۶۸ است شود. شماره فیبر کربن اختیاری از مدل “۹” در مدل ۲۰۱۹ به “۶” برای سال ۲۰۲۰ تغییر می کند. این روند مطابق با اتومبیل برنده بازگشت به عقب دارد و برای اولین بار در یک مدل ، چرخ های فیبر کربنی به جای آلیاژ آلومینیوم در دسترس هستند.

فورد جی‌تی ۲۰۲۰ (به همراه مشخصات فنی)

تحویل های به روز شده Ford GT 2020 ادامه دارد و قرار است در سال ۲۰۲۲ نیز به پایان برسد.

 

اطلاعات فنی خودرو

 

بخش پیشرانه

 

نوع خودرو

 

مصرف سوخت

 

اندازه گیری

 

راندمان