Menu

تفاوت دنا پلاس توربو اتوماتیک جدید با نمونه‌های دیگر

تفاوت دنا پلاس توربو اتوماتیک جدید با نمونه‌های دیگر
چرخان

30 بهمن 98 رئیس جمهور و هیات همراه از چهار خودروی ملی به نسبت جدید رونمایی و بازدید کرد. بعد از این مراسم و رسانه‌ای شدن این مطلب، عده‌ای از… ادامه مطلب ...

30 بهمن 98 رئیس جمهور و هیات همراه از چهار خودروی ملی به نسبت جدید رونمایی و بازدید کرد. بعد از این مراسم و رسانه‌ای شدن این مطلب، عده‌ای از افراد به رونمایی شدن دنا پلاس توربو اتوماتیک که قبل از این مراسم هم رونمایی شده بود، عکس العمل منفی نشان دادند.

اما با کمی بهتر اندیشیدن و نگاه کردن به تصاویر مختلف انواع رسانه‌ها، می‌توان تفاوت‌هایی را نسبت به دناپلاس توربو اتوماتیک که قبل از این مراسم رونمایی شده بود، پیدا کرد.

این تفاوت ها به شرح زیر است : – تغییر نوع طراحی فرمان و تشابه به فرمان پژو پارس – تغییر و به‌روزرسانی دسته راهنما و برف پاک کن – تغییر نوع روکش صندلی و اضافه شدن چرم به صندلی – دودی شدن شیشه‌ها – اضافه شدن دکمه موس مانند که اطلاعاتی راجب آن نیست (احتمال وجود دکمه فعال یا غیرفعال سازی سیستم کنترل پایداری) – تبدیل نوشته دنا پلاس از انگلیسی به فارسی – تغییر ابعاد و نوع مانیتور

جدیدترین شرایط پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک توربوشارژ (14 بهمن 98)

تفاوت دنا پلاس توربو اتوماتیک جدید با نمونه‌های دیگر

همچنین خبرهایی هم مبنی بر نصب موتور EF7 پلاس توربو که قادر به تولید 167.8 اسب بخار و 250 نیوتن گشتاور است، شنیده شده است. طراحی این نسخه نیز تفاوتی نسبت به مدل‌های قبلی نداشته و مانند قبل طراحی‌اش ثابت مانده است.

انتظار می‌رود با توجه به باقی ماندن موعد تحویل نسخه تکامل یافته توربو اتوماتیک که در سال 1400 تحویل مشتریان خواهد شد، احتمالا این امکانات رفاهی و فنی بر روی آن نصب شود.