Menu

عرضه نرم افزار جدید اشکودا برای ارائه پیشنهادات مکانی

عرضه نرم افزار جدید اشکودا برای ارائه پیشنهادات مکانی
کارپرس

با عرضه یک نرم افزار جدید رانندگان چند مدل اشکودا از این پس می توانند از سیستم «اطلاعات سرگرمی» داخل خودرو برای دسترسی به پیشنهادات مبتنی بر مکان استفاده کنند.

به گزارش خودروپرس، شرکت خودروسازی اشکودا از عرضه یک نرم افزار جدید برای دسترسی به پیشنهادات مبتنی بر مکان در سیستم اطلاعات سرگرمی (infotainment) داخل خودرو خبر داد.

این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد رانندگان چند مدل اشکودا می توانند از سیستم اطلاعات سرگرمی داخل خودرو برای دسترسی به این پیشنهادات استفاده کنند.

این سرویس هم اکنون در جمهوری چک راه اندازی شده و به زودی در سایر بازارهای بین المللی نیز عرضه خواهد شد.

نرم افزار مذکور بر روی جدیدترین سیستم های اطلاعات سرگرمی در مدل های اسکالا، کامیک، سوپرب و نیز کاروک و کودیاک قابل دسترس است و به زودی در سایر مدل ها نیز عرضه خواهد شد.

قبل از بکارگیری این سرویس، مشتری می بایست «Skoda Connect» را فعال و برای نرم افزار «Skoda Marketplace» ثبت نام کند.

به محض ثبت نام راننده، این برنامه رفتار و مسیرهای روزانه وی را برای یک تا دو هفته تجزیه و تحلیل کرده و سپس پیشنهادات ویژه خود را ارائه می دهد.

این پیشنهادات (offers) که با همکاری شرکای مختلف تهیه شده است متناسب با مسیرها و عادات روزانه کاربر و موقعیت مکانی یا شرایط کنونی خودروست.

برای مثال پیش از توقف خودرو جهت سوخت گیری مجدد، سیستم اطلاعات سرگرمی جایگاه های بنزین نزدیک و همچنین تخفیف های مربوطه در هر جایگاه را نمایش خواهد داد.

همچنین با استفاده از این سرویس، رانندگان اشکودا به زودی از اطلاعات مکانی سوپرمارکت، هتل، رستوران و کارواش های خاص مطلع خواهند شد.

منبع: ETAuto