Menu

خدمت جدید تاکسی آنلاین «اوبر» برای تزریق واکسن در آمریکا

خدمت جدید تاکسی آنلاین «اوبر» برای تزریق واکسن در آمریکا
کارپرس

مشتریان می توانند پس از رزرو وقت قبلی برای دریافت واکسن کووید در داخل اپلیکیشن «اوبر» ، یک تاکسی آنلاین را برای سفر به مکان تزریق واکسن کرایه کنند.

به گزارش خودروپرس، سرویس تاکسی آنلاین «اوبر» خدمت جدیدی را برای تزریق واکسن کووید 19 در داخل آمریکا راه اندازی کرده است.

اوبر روز چهارشنبه اعلام کرد با راه اندازی یک قابلیت جدید به مشتریان آمریکایی اجازه می دهد پس از رزرو وقت قبلی برای دریافت واکسن کووید در داخل اپلیکیشن این شرکت اقدام به کرایه تاکسی اوبر برای سفر به مکان تزریق واکسن نمایند.

این خدمت با همکاری داروخانه های زنجیره «والگرینز» (Walgreens) عرضه می شود به این ترتیب که مشتریان ابتدا وقت قبلی را در داروخانه والگرینز برای دریافت واکسن رزرو و سپس با کرایه یک تاکسی اوبر به نقطه مورد نظر سفر می کنند.

آغاز همکاری های اوبر و والگرینز به فوریه امسال بازمی گردد و بازتابی از گستردگی دسترسی به واکسن های کووید 19 در این کشور است.

آمریکا همچون خیلی از کشورها تزریق واکسن برای همه بزرگسالان در کلیه ایالت های خود را آزاد کرده است.

ارائه این خدمت جدید از جهات مختلف برای اوبر سودمند خواهد بود و می تواند این سرویس را به سطح درآمدهای قبل از پاندمی بازگرداند.

تعداد سفرهای این شرکت در حال حاضر افزایش یافته و مارس گذشته بهترین ماه برای اوبر از زمان آغاز پاندمی کرونا بود.

این شرکت همچنین مشارکت هایی با Avis Budget Group Inc،  Hertz و سایر آژانس های کرایه خودرو برقرار کرده است.

از روز چهارشنبه مشتریان آمریکایی خواهان دریافت واکسن می توانند خودروهای اوبر را از اپلیکیشن آن کرایه کنند، در حالی که این شرکت 10 درصد هزینه کرایه خودرو را به عنوان اعتباری برای کاربر جهت استفاده از سایر خدمات آن در نظر گرفته است.

اوبر همچنین گفته است خدمات خود  را امسال به شهرهای بیشتری در آمریکا و اروپا گسترش خواهد داد.

منبع: رویترز