Menu

پلتفرمی که صندلی عقب تاکسی را به اتاق کار تبدیل می کند

پلتفرمی که صندلی عقب تاکسی را به اتاق کار تبدیل می کند
کارپرس

یک شرکت سوئیسی پلتفرمی برای تاکسی ها ساخته که مجهز به فناوری های مختلف است و می تواند صندلی عقب خودرو را به اتاق کار یا پذیرایی برای مسافر تبدیل کند.

این پلتفرم می تواند به راحتی با اپلیکیشن ها و سرویس های دیجیتالی که فرد روزانه استفاده می کند یکپارچه شود و بستر شخصی سازی شده ای برای مسافران هر خودرو فراهم کند.

به عنوان مثال اگر مسافری از سرویس اوبر برای رفتن به فرودگاه استفاده می کند برای شنیدن موسیقی، بررسی ترافیک یا برنامه کاری خود باید به موبایل، تبلت یا لپ تاپ خود دسترسی داشته باشد. اما پلتفرم هالو ویژگی های مذکور را در یک سیستم اطلاع رسانی ترکیب کرده که محتوای متفاوتی را برای هر مسافر نشان می دهد.

هنگامیکه مسافر روی صندلی عقب می نشیند ، کافی است تا به وسیله فرایندی یک مرحله ای (مانند کد QR) احراز هویت شود. در مرحله بعد او به راحتی وارد دنیای دیجیتال می شود.

هالو برنامه های تلویزیونی، اخبار و آلبوم های موسیقی را به کاربر پیشنهاد می کند و اطلاعاتی درباره مسیر سفر نیز نشان می دهد. از سوی دیگر قابلیت نشان دادن برنامه کاری مسافر را نیز دارد. در کنار این موارد پلتفرم هالو رستوران ها و اماکن دیدنی را نیز پیشنهاد می کند و اطلاعاتی از وضعیت آب وهوایی در اختیار فرد قرار می دهد.

به این ترتیب صندلی عقب تاکسی به یک اتاق کار، پذیرایی یا استراحتگاه تبدیل می شود.

سیستم هالو به طور کامل قابلیت شخصی سازی دارد. همچنین از دستیار صوتی الکسا (متعلق به آمازون) نیز در آن استفاده می شود.

پلتفرم مذکور در CES۲۰۲۰ رونمایی می شود. این سیستم آماده تولید است اما هنوز مشخص نیست چه زمان به بازار عرضه می شود.

با عضویت در کانال های خبرتیوب در شبکه های اجتماعی، ویژه های خودرویی جهان را روی موبایل خود دریافت کنید.

 عضویت در کانال: تلگرام - اینستاگرام