Menu

مزبار| یک خیال آسوده برای میهمانی‌های گرم پاییزی

مزبار| یک خیال آسوده برای میهمانی‌های گرم پاییزی
آرگا مگ

پاییز بساطش را کم‌کم روی شهر پهن می‌کند. روز هنوز از جایش برنخواسته، می‌نشیند و شب پاییزی؛ با دلربایی مخصوص خود کوچه‌ها را فتح می‌کند. آدم‌های عصرجدید که مانند...

رفیق معتمد و همه فن حرفی که در سریع‌ترین زمان میز دورهمی شما را تبدیل به ضیافت شاهانه می‌کند.

مزبار| یک خیال آسوده برای میهمانی‌های گرم پاییزی

لذت باهم بودن

درحالی که زیرآب عصرجدید را می‌زنیم؛ همه معترفیم عناصری در این عصر وجود دارند که مانند یک ناجی به کمکمان می‌آیند. فروشگاه‌‌ها و استارتاپ‌هایی که به جزئی‌ترین نیازهای ما توجه دارند و خیال مارا از بابت خیلی چیزها راحت می‌کنند. در زمانه‌ای که کمی از هم دور افتاده‌ایم دورهمی‌ها و میهمانی‌ها، فرصت معرکه‌ای است تا دور از شتاب این روزگار از باهم بودنمان لذت ببریم.

منجی بند انگشتی

یک زن کدبانو اساسی‌ترین پارامتر یک دورهمی است. اما سبک‌زندگی مدرن مجال هنرنمایی به زنان معجزه‌گر ما نمی‌دهد.  هنر آنها در اجتماع، کارکردن دوشادوش مردان است تا بار زندگی را سبک‌تر کنند. یا در خانه نسل آینده ایران را در میان هزار آفت اجتماعی به دندان بگیرند و به فردا برسانند. زنانی که به قول دکتر کلاریسا پینکولا با گرگ‌ها دویده‌اند. اما یک دوست خوب اینترنتی ناجی زمان از دست رفته است. مزبار همان رفیق معتمد و همه فن حریف است که در سریع‌ترین زمان میز دورهمی شما را تبدیل به ضیافت شاهانه می‌کند.

مزبار| یک خیال آسوده برای میهمانی‌های گرم پاییزی

مزبار چه‌کار می‌کند؟

مزبار، فروشگاه آنلاین مواد غذایی و تامین نیازهای دورهمی است. مزبار سلطان درست کردن فینگر فودهای جذاب است که حال شما و میهماناتان را خوب می‌کند. از تولد و دورهمی‌های دوستانه و بزم‌های خانوادگی گرفته تا همایش ها و سمینارهای چندصد نفری؛ متخصص جشن‌ها و شب‌نشینی‌ها. با وجود همچین وبسایت شگفت‌انگیزی لازم نیست خود را به آب‌وآتش بزنید، به فکر همان ” چی بپوشم”‌تان باشید؛ روی مبلتان لم بدهید و فقط ۴ ساعت قبل شروع برنامه به سایت مزبار بروید و با چند کلیک راحت اقلام مورد نیازتان را فراهم کنید و تمام.

چرا مزبار؟

اینکه ما مزبار را توصیه می‌کنیم چند دلیل دارد؛ این وبسایت به طور تخصصی روی سفارش فینگر فود کار می‌کند. فینگر فود‌ها علاوه بر اینکه سفره‌ها را جذاب‌تر می‌کنند، برای هر سلیقه و هر مزاجی نیز مناسب هستند. فینگر فود شگفت‌انگیزترین پدیده جهان آشپزی در قرن جدید است. لقمه‌های لذیذ که ارزش غذایی چشمگیری دارند و شکل و اندازه‌ای دلپذیر. هم به عنوان میزمزه و هم به عنوان غذای کلیدی میهمانی کاربرد دارند. عنصر کلیدی “سلامتی” نیز در آنها رعایت شده و به عنوان یک وعده غذایی بین‌المللی، بدمزاج‌ترین افراد را نیز راضی ‌می‌کنند. مزبار این جادوی کوچک را شناخته، مزایای پذیرایی با فینگر فود را درک کرده و با شناخت علمی و تخصصی تنوع خیره‌کننده‌ای به محصولات خود داده است.

مزبار| یک خیال آسوده برای میهمانی‌های گرم پاییزی

تنوع و بسته بندیی

برای مردمی که زیبایی را به خوبی می‌شناسند و  ظاهر خارق العاده و آراسته را ستایش می‌کنند؛ مزبار یک انتخاب هوشمندانه است. مانند اشعار سهراب سپهری که مفاهیم را با نقاشی و موسیقی می‌آراید؛ مزبار نیز بسته‌بندی چشم‌نوازی را برای محصولاتش در نظر گرفته است. خود بسته‌بندی جزئی از زیبایی میز شماست تا شما را نه فقط از دردسر چیدمان میزتان خلاص کند، که یک تنه به آن شکوه هدیه دهد. هیچ چیز در مهمانی جذاب‌تر از این نیست که به هر نوع سلیقه احترام بگذاریم و هر مخاطبی احساس کند برای شخص او برنامه ویژه‌ای داریم. مزبار با تنوع خیره کننده محصولات، این حس خوب را در فضای خانه شما جاری خواهد کرد.

مزبار| یک خیال آسوده برای میهمانی‌های گرم پاییزی

جادوی تیزپا

مزبار برای لحظه‌ها نیز سرویس جذابی دارد. یکی از خدمات باحال مزبار سرویس ارسال اکسپرس است. مزبار  بعضی از محصولات را با طرح اکسپرس برای شما ارسال می‌کند. سرویس اکسپرس تا آخرین دقایقی که میهمانان به محل میهمانی شما نزدیک می‌شوند فرصت ایده‌های رویایی برای میز مزه‌ها را به شما می‌دهد.  تصور کنید یک دفعه به سرتان می‌زند دوستتان را سوپرایز کنید و برایش تولد بگیرید هنوز دوستتان به خانه نرسیده مزبار کار را تمام کرده است. این سرویس برای ماجراجویی در کنار شماست.

طبیعت انسان در این است که در جمع، شادی‌های کوچکش را پیدا می‌کند. مزبار در کنار شادی‌ها و لحظه‌های خاطره انگیزِ زندگی شماست و برای این زمان‌ها محصولات دلپذیری دارد؛ برای دورهمی، جشن‌ها، تولد، دیدن فیلم، تماشای فوتبال، جلسه دفاع پایان‌نامه، دیدوبازدید شب عید و هر جا و هر زمان که ما آدم‌ها کنار هم بودن را تجربه می کنیم.

وقتی جمع می‌شوید موبایلتان را بدست بگیرید، وبسایت مزبار را باز کنید، از پیش غذا، سالاد، فینگر فود، آجیل و خشکبار و دسر تا تنقلات و نوشیدنی و ظروف یکبار مصرف و هر آنچه برای دورهم بودن لازم دارید را سفارش دهید؛ با خیال راحت موبایل خود و میهمانان را به کناری بگذارید و از باهم بودن لذت ببرید. زندگی یک فرصت دلربا برای بیشتر باهم بودن است بیشتر وقتمان را درکنار عزیزانمان باشید تا در آشپزخانه.