Menu

تزیین خربزه و انواع میوه آرایی و حکاکی زیبا روی این میوه

تزیین خربزه و انواع میوه آرایی و حکاکی زیبا روی این میوه
آرگا مگ

در این بخش از سفره آرایی مجله آرگا با انواع مدل های تزیین خربزه میوه دوست داشتنی فصل تابستان آشنا خواهید شد که امیدواریم با ایده گرفتن از آن...

مدل های تزیین خربزه به کمک ایده های جالب

خریزه از انواع میوه های پرطرفدار تابستانی می باشد و برای دیزاین این میوه مانند دیزاین هندوانه و دیزاین موز و … ایده های زیادی وجود دارد که شما می توانید با توجه به میزان مهارت خود از بین آن ها مدل دیزاینی مناسب را انتخاب نمایید.

تزیین خربزه و انواع میوه آرایی و حکاکی زیبا روی این میوه

دیزاین خربزه با روش های ساده و خلاقانه

اغلب کدبانوها برای پذیرایی از مهمان های خود تمایل دارند از خربزه استفاده نمایند و اگر شما نیز تمایل دارید مهمان هایتان را به سرو یک میوه خوشمزه تابستانی دعوت کنید بهتر است قبل از هر چیز به دیزاین این میوه بپردازید.

با کمی خلاقیت به خرج دادن می توانید خربزه را به صورت اشکال مختلف نظیر قو و کشتی و سبد میوه در آورید همچنین اگر تمایل دارید این میوه را به شکل سبد میوه درآورید می توانید بعد از خالی کردن قسمت های داخلی آن برش های خربزه یا سایر میوه ها را درون سبدی که درست کرده اید بریزید.

در صورت تمایل می توانید به کمک چاقوهای مخصوص میوه آرایی حکاکی هایی زیبا و جذاب نظیر گل و … را روی خربزه ایجاد نمایید که در این صورت می توانید پوست خربزه را بگیرید یا حکاکی ها را روی پوست میوه طراحی کنید.

تزیین خربزه و انواع میوه آرایی و حکاکی زیبا روی این میوه

توجه داشته باشید که اگر در مراحل اولیه میوه آرایی هستید و به تازگی این هنر را شروع کرده اید می توانید از روش های ساده برای دیزاین خربزه استفاده نمایید و با کمی تمرین و تکرار ، مهارت لازم را در زمینه دیزاین خربزه به شکل حرفه ای بدست آورید.

در صورت تمایل می توانید خربزه را به شکل قو درآورید سپس قسمت داخلی آن را مانند سبد خالی کنید و برش های خربزه یا طالبی یا سایر میوه ها را درون آن قرار بدهید و پذیرایی باشکوهی را از مهمان هایتان داشته باشید.

اگر تمایل دارید خربزه را به صورت ساده دیزاین کنید می توانید پوست آن را بگیرید سپس خربزه را در اندازه هایی کوچک یا متوسط برش بزنید و برش های آن را درون ظرفی مناسب برای سرو قرار بدهید و بهتر است برش ها را به گونه ای بچینید که مهمان هایتان به راحی بتوانند آن ها را به کمک چنگال بردارند همچنین می توانید برای برش زدن خربزه از قالب استفاده کنید.

یکی دیگر از انواع ایده ها دیزاین خربزه به شکل حیوانات می باشد و شما می توانید این میوه خوشمزه را به صورت فانتزی دیزاین کنید که لازمه این کار تمرین و تکرار است تا تبحر لازم را بدست آورید.

تزیین خربزه و انواع میوه آرایی و حکاکی زیبا روی این میوه

در این مطلب توجه شما کدبانوهای عزیز را به انواع مدل های دیزاین خربزه جلب کردیم که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت بهره را برده باشید و مورد توجه تان قرار گرفته باشند.